mod_googlecrumbs

Група компаній «ТЕЛЕОПТИК» разом з радіологічною спільнотою відсвяткувала Міжнародний день радіології

 

8-9 листопада 2018 року в Яремче в конференц-залі учбової бази івано-франківського медичного університету пройшли семінари «Роль технологів в сучасній радіології» та «Роль променевої діагностики в забезпеченні ефективності медичної допомоги першого рівня», участь в яких протягом двох днів взяло близько 200 рентген-лаборантів, радіологічних технологів та радіологів з багатьох регіонів країни, а також з Канади та Молдови. Ці заходи були організовані Асоціацією радіологів України (АРУ) разом з Всеукраїнською асоціацією рентгенологів (ВАР) та Українською асоціацією рентген-лаборантів та радіологічних технологів (УАРРТ) на честь Міжнародного дня медичної фізики (7 листопада) та Міжнародного дня радіології (8 листопада):

http://aru-ua.org/populyarnye/item/565-ukrayinski-radiolohy-vzhe-vdruhe-svyatkuvaly-mizhnarodni-radiolohichni-svyata-na-prykarpatti

 

Компанія «Телеоптик» підтримала організацію цих заходів та взяла активну участь в їх проведенні. Зокрема, учасникам семінарів було показано, як можна суттєво підвищити ефективність надання медичної допомоги за рахунок використання легких цифрових рентгенодіагностичних комплексів (телерентгенодіагностичних комплексів - ТРДК) в медичних закладах первинної ланки. Крім того, слухачів познайомили з практичними аспектами роботи рентгенолога з інтерфейсами цифрових рентгенівських приймачів «Іона», які використовуються, зокрема, і в ТРДК. Слід зазначити, що якщо раніше телерентгенодіагностичні комплекси брали невеликі приватні медичні центри, то цього року їх стали купувати рентгенологи-приватні підприємці та центри первинної медико-санітарної допомоги. Після закінчення семінарів група їх учасників відвідала медичний центр «Візіон» на Закарпатті, де встановлено такий комплекс, та познайомилася з його практичним застосуванням в клінічній практиці.

tele-1

 

Експерт Центру рентгенівських технологій АРУ, керівник міжнародного сервісу  групи компаній «Телеоптик» Балашов С.В. знайомить радіологів з практичними аспектами роботи рентгенолога з інтерфейсами динамічних цифрових рентгенівських приймачів «Іона»

tele-2 

Учасники семінару уважно слухають доповідача

tele-3

 tele-4

tele-5

Учасники радіологічних заходів в Яремче після їх закінчення відвідали медичний цент «Візіон» на Закарпатті та познайомилася з клінічним застосуванням телерентгенодіагностичного комплексу КРДЦ-03-АЛЬФА

 

 

Партнеры

  logo-aruua Logo uarcmrt logo3listem logologo soyeeLogo-swissPixamed logo