mod_googlecrumbs

Навчально-практичний семінар на тему: «Цифрове місто»

ananas

Група компаній "Телеоптик" планує взяти участь у Навчально-практичному семінарі на тему: «Цифрове місто: досвід та результати впровадження інформаційних технологій в управлінні міським господарством», який відбудеться 14 грудня 2016 року в бізнес-центрі «Кристал».

14 грудня 2016 року в бізнес-центрі «Кристал» відбудеться навчально-практичний семінар на тему: «Цифрове місто: досвід та результати впровадження інформаційних технологій в управлінні міським господарством».

Під час семінару запланований не тільки загальний розгляд концепції Цифрового міста, а й упровадження інформаційних технологій у різних галузях, зокрема, в житлово-комунальному господарстві, медицині, в транспортній системі, в документообігу, у безпеці, зберіганні даних, засобах зв’язку, а також в популяризації роботи органів місцевого самоврядування.

Крім того, буде продемонстровано вже наявний досвід упровадження комплексної системи Цифрового міста на прикладі українських міст, в яких ця система вже впроваджена.

З кожного напрямку виступатимуть:

  • керівники профільних провідних компаній України;
  • експерти галузі;
  • очільники міст, в яких вже впроваджено інформаційні технології (за кожним окремим напрямком та в комплексі).

Під час семінару буде проведено тематичну виставку-демонстрацію можливостей та обладнання найкращих вітчизняних та закордонних компаній, які на сьогоднішній день є лідерами на сучасному ринку інформаційних технологій.

По завершенню заходу члени «Клубу мерів» та міські голови-учасники семінару запрошуються на наступний захід – Загальні підсумкові збори членів ВГО «Клуб мерів» та запрошених гостей. На учасників зустрічі чекає звіт керівництва організації щодо виконаної роботи за 2016 рік, нагородження міських голів з числа членів «Клубу мерів», які, на нашу думку, досягли особливих успіхів у роботі протягом року, обговорення планів та пропозицій на наступний рік, дружня вечеря та приємні несподіванки.

Зверніть увагу, що реєстрація для участі в семінарі є обов’язковою!

Детальніше за посиланням

 

Партнеры

  logo-aruua Logo uarcmrt logo3listem logologo soyeeLogo-swissPixamed logo