mod_googlecrumbs

Ювілейна 25-а Міжнародна виставка "Охорона здоров`я" 2016

10.10.2016г.

Група команій «Телеотик» взяла участь у ювілейній 25-ій Міжнародній виставці "Охорона здоров`я" 2016, яка проходила 4-6 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

На стенді Ви могли ознайомитись з новим поколінням динамічних цифрових рентгенівських приймачів «Іона», за допомогою яких можуть виконуватись всі рентгенодіагностичні дослідження: рентгенографія, рентгеноскопія та томографія (рентгенівський томосинтез), разом з тим була представлена стійка S-30Ц для переведення на цифрову технологію рентгенівських апаратів.

vystavka mvc 2016 1

Також 4 жовтня відбувся семінар-конференція «Ефективність медицини – досвід і можливості», в якому взяли участь понад 70 керівників органів місцевого самоврядування, очільників профільних структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад та головні лікарі місцевих лікарень.

vystavka mvc 2016 2
В тому числі варто окремо зазначити про виступ кандидата технічних наук кафедри радіології ім. П.Л.Шупика Центру рентгенівських технологій АРУ Юрія Коваленка, який закцентував увагу присутніх на співвідношенні «ціна-якість» у рентгенодіагностиці.

Все новости компании

Партнеры

  logo-aruua Logo uarcmrt logo3listem logologo soyeeLogo-swissPixamed logo